Przejdź do treści


    Od początku istnienia firmy kierujemy się zasadą pełnego profesjonalizmu w działaniu oraz partnerstwa w stosunku do wszystkich naszych klientów. Skutecznie realizujemy nasz główny cel, na bardzo wysokim poziomie zaspakajamy potrzeby naszych klientów z obszaru Polski. Siedziba naszej firmy znajduje się w centralnej Polsce co z logistycznego i ekonomicznego punktu widzenia jest dla nas, jak i dla naszych kontrahentów, bardzo ważnym aspektem. Bliskość oraz skupienie magazynów centralnych wielu firm polskich jak i zagranicznych ułatwia znalezienie ładunków. Na chwilę obecną dysponujemy 9
0 zestawami składającymi się z ciągników siodłowych marki Scania oraz naczepami typu "chłodnia". Od początku istnienia działalności zajmujemy się transportem krajowym, co pozwoliło nam zdobyć niezbędne doświadczenie w tej dziedzinie. Na chwilę obecną współpracujemy z takimi kontrahentami, jak:

Kaufland Polska
Cisowianka
Nałęczowianka
Coca-Cola Company
• PepsiCo
i wiele innych.


Posiadając własny warsztat oraz w
pełni wyposażony samochód serwisowy z niezbędnym osprzętem, każdą awarię jesteśmy w stanie usunąć w jak najkrótszym czasie, zapewniając terminowe dostawy towaru. Lata doświadczenia na rynku transportowym i otrzymywane w tym czasie słowa uzania od wielu naszych klientów pozwalają nam z pełną odpowiedzialnością polecić nasze usługi nawet najbardziej wymagającym kontrahentom. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami transportowymi, warsztatowymi oraz dodatkowymi.

Wróć do spisu treści